KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12793054
nr 1279 3054
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Skärgård. Signerad, daterad -98. Motivet: 21,5x58,5 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:04:46
6.200 kr
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz